logo2

     

Komitet Okręgowy
WOJEWÓDZTWA
PODLASKIEGO

     

 

 

 

Liczba osób zakwalifikowanych do II etapu Olimpiady Wiedzy o Mediach 2020

1.Jakub Fiłonowicz
2.Maciej Giba
3.Katarzyna Glińska
4.Zofia Grzebisz
5.Dawid Kisiel
6.Maciej Kułakowski
7.Gabriela Marciszko
8.Marek Stasiulewicz
9.Mateusz Sulewski


 

W dniu 13.12.2019 odbył się po raz 6 okręgowy etap Olimpiady Wiedzy o Mediach. Wzięło w nim udział 22 licealistów z województwa podlaskiego, którzy walczyli o przejście do etapu centralnego odbywającego się, jak co roku, na Uniwersytecie Warszawskim. W etapie okręgowym komisja wyłoniła 10 laureatów z największą liczbą punktów. Serdecznie gratulujemy tegorocznym zwycięzcom oraz pozostałym uczestnikom Olimpiady, którzy zmierzyli się z czterdziestoma podchwytliwymi pytaniami z szeroko rozumianej wiedzy o mediach. Pięciu najwyżej ocenionych laureatów, prócz nagród rzeczowych, otrzymało możliwość odbycia staży w regionalnych instytucjach medialncyh (Telewizja TVP1, Kurier Poranny i Gazeta Współczesna, Polskie Radio Białystok). Poniżej przedstawiamy pierwszą dziesiątkę:

1) Maciej Waluk

2) Maciej Jędrzejak

3) Katarzyna Anna Paszko

4) Karolina Górska

5) Mateusz Sulewski

6) Aneta Stypułkowska

7) Weronika Machłajewska

8) Kamil Aleksandrowicz

9) Sebastian Anikiej

10) Joanna Zielenkiewicz

 

Szanowni Państwo

Poniżej znajduje się lista osób zakwalifikowanych do II Etapu V Edycji Olimpiady Wiedzy o Mediach

(kolejność zamieszczonych nazwisk jest przypadkowa).

Gratulujemy i do zobaczenia na II etapie, który odbędzie się 14. XII. 2018

na Wydziale Pedagogiki i Psychologii

(więcej informacji wkrótce)

 

1.       Sylwia Stypułkowska

2.       Daria Kamińska

3.       Juliusz Zagdański

4.       Tomasz Choiński

5.       Kamil Kurajew

6.       Anna Nikitiuk

7.       Krzysztof Piotr Metelski

8.       Karolina Okurowska

9.       Kamila Malecka

10.   Mateusz Sulewski

11.   Konrad Kubicki

12.   Paweł Pigiel

13.   Paweł Klepacki

14.   Marcin Łukaszewicz

15.   Jakub Kozłowski

16.   Piotr Grusza

17.   Radosław Lutostański

18.   Bartłomiej Bałdowski

19.   Mateusz Ponikwicki

20.   Patryk Niedźwiecki

21.   Edyta Sulik

22.   Marcin Kudaszewicz

23.   Magdalena Bergiel

24.   Adam Białous

25.   Patrycja Prokopczyk

26.   Joanna Zielenkiewicz

27.   Aleksandra Uśiłko

28.   Anna Białous

29.   Justyna Szczesiul

30.   Julia Rutkowska

31.   Anna Katarzyna Paszko

32.   Gabriela Marciszko

33.   Dawid Kisiel

34.   Jacek Grzybowski  

35.   Ewa Urbanowicz

36.   Mateusz Grądzki

37.   Bartłomiej Sidor

38.   Natalia Kulikowska

39.   Jakub Radłowski

40.   Jakub Kruszewski

    Zwycięzcy II Etapu Olimpiady Wiedzy o Mediach 2018

Dziesięć pierwszych osób przechodzi do Etapu Centralnego, który odbędzie się w marcu 2019 w Warszawie.

LP

NAZWISKO I IMIĘ

PKT

MIEJSCE

1

Sidor Bartłomiej

25

1

2

Kruszewski Jakub

23

2

3

Urbanowicz Ewa

20

3

4

Malecka Kamila

19

4

5

Metelski Krzysztof Piotr

18

5

6

Grzybowski  Jacek

18

6

7

Grądzki Mateusz

18

7

8

Okurowska Karolina

17

8

9

Kisiel Dawid

17

9

10

Grusza Piotr

17

10

11

Bergiel Magdalena

17

11

12

Bałdowski Bartłomiej

17

12

13

Zielenkiewicz Joanna

17

13

14

Marciszko Gabriela

17

14

15

Paszko Anna Katarzyna

17

15

16

Łukaszewicz Marcin

17

16

17

Białous Anna

16

17

18

Kamińska Daria

15

18

19

Choiński Tomasz

15

19

20

Klepacki Paweł

15

20

21

Kulikowska Natalia

15

21

22

Nikitiuk Anna

15

22

23

Kurajew Kamil

15

23

24

Białous Adam

15

24

25

Stypułkowska Sylwia

14

25

26

Kubicki Konrad

14

26

27

Zagdański Juliusz

13

27

28

Kozłowski Jakub

13

28

29

Sulewski Mateusz

13

29

30

Ponikwicki Mateusz

12

30

31

Sulik Edyta

11

31

32

Kudaszewicz Marcin

11

32

33

Lutostański Radosław

11

33

34

Pigiel Paweł

11

34

35

Szczesiul Justyna

11

35

36

Niedźwiecki Patryk

10

36

37

Uściłko Aleksandra

10

37

38

Radłowski Jakub

10

38

39

Prokopczyk Patrycja

8

39

40

Rutkowska Julia

7

40